ГоловнеПолітика

Укроборонпром везе зі США контракти на $ 2,5 млрд

Укроборонпром досяг низки домовленостей про співпрацю з американськими компаніями і підписав три угоди на загальну суму $2,5 млрд. Про це повідомляє прес-служба концерну.

Зокрема, відбулися переговори з керівництвом компанії Lockheed Martin Corporation.

«Результатом стало рішення про співпрацю у сфері оборонно-промислового комплексу. Йдеться про розробку спільних проектів і програм, організації досліджень і розробок. Також сторони домовилися про взаємодію в сфері комплаєнсу — це важливо для дотримання високого рівня прозорості у подальшій співпраці», — йдеться в повідомленні.

Також Укроборонпром співпрацюватиме з компанією Harris Global Communications Inc., що входить в групу компаній L3Harris Technologies — одного зі світових лідерів оборонних технологій.

Досягнута угода передбачає реалізацію спільних проектів, зокрема щодо постачання продукції в Україну, включаючи подальшу її інтеграцію в повітряні, наземні і морські системи.

Крім того, підписані угоди з компанією-постачальником оборонної продукції Global Ordnance і міжнародною компанією Day & Zimmermann Lone Star Llc., зокрема про розробку проектів з модернізації та створення нових виробничих потужностей із залученням іноземного капіталу для підприємств Укроборонпрому.

«Досягнуті домовленості та підписані угоди виводять на новий етап співпрацю між країнами у сфері ОПК, підтверджують зацікавленість американських партнерів у співпраці з українською оборонкою», — зазначив глава концерну Юрій Гусєв.

Нагадаємо, що в ході візиту президента Володимира Зеленського в США підписали низку угод. Про інші домовленості між країнами оголосять сьогодні на зустрічі Зеленського з президентом США Джо Байденом.