ГоловнеСоціум

В Україні продовжать активне будівництво доріг та ремонт мостів

У найближчі два роки в Україні збудують 15 тис. км доріг та 810 мостів та мостових переходів. Такі плани озвучив президент Володимир Зеленський під час послання у Верховній Раді.

«Всі думали, що добрі дороги та Україна – це антоніми. Ми довели, що вони стали синонімами. Ми вже збудували 13 тисяч км доріг. Але багато якісних доріг не буває. Тому мета на два наступні роки не зменшується, вона амбітна – це 15 тисяч кілометрів доріг. І ні кілометром менше, щоби вже закінчити цю реформу», — сказав він.

Президент повідомив, що в рамках програми відновлення мостів уже збудовано та оновлено 560 мостів та мостових переходів, серед яких — легендарний міст у Запоріжжі, який був недобудовою 15 років.

«За наступні два роки плануємо з’єднати береги по всій Україні ще 810 мостами та мостовими переходами, серед яких — Кременчуцький та Ямпільський мости», — сказав він.

Також, за словами Зеленського, 2022 року Україна розпочне реконструкцію 48 обласних багатопрофільних лікарень.

«Ми відремонтували 600 сільських амбулаторій та 200 приймальних відділень. А вже наступного року ми розпочинаємо реконструкцію 48 обласних багатопрофільних клінічних лікарень як для дорослих, так і дітей, а також 24 реабілітаційних центрів для ветеранів», — сказав він.

Під час виступу Зеленський також повідомив, що внесе до Верховної Ради законопроект про економічний паспорт українця.