ГоловнеПолітика

В Україні проведуть аудит військового співробітництва з іншими країнами

З ініціативи Ради національної безпеки і оборони (РНБО) в Україні буде проведено аудит стану військово-технічного співробітництва (ВТС) з іноземними державами за минулий трирічний період. Про це інформує прес-служба РНБО.

Зазначається, що аудит проведуть «з метою поліпшення позицій України на світовому ринку озброєнь і зміцнення потенціалу держави у сфері ВТС».

РНБО доручила Кабміну в шестимісячний термін забезпечити проведення огляду ВТС України. В рамках аудиту проаналізують: ефективність військово-технічного співробітництва України з країнами світу і фактори, що впливають на це; тенденції розвитку світового ринку озброєння, військової та спеціальної техніки; фінансові показники експорту озброєння і військової техніки; потенціал і перспективні напрямки розвитку військово-технічного співробітництва; результати діяльності органів державного управління, підприємств, установ і організацій промисловості і науки, а також забезпечення сектору безпеки і оборони.

«На основі огляду буде розроблятися Стратегія військово-технічного співробітництва України на найближчі 5 років, яка буде подана на розгляд РНБО України», — сказано в повідомленні.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони Про впровадження національної системи стійкості.