ГоловнеПрогрес

В Україні випробували новий радіолокаційний комплекс Мінерал-У

В Україні відбулися попередні випробування мобільного багатофункціонального радіолокаційного комплексу Мінерал-У. Про це повідомляє прес-служба ПК Укроборонпром.

Видео дня:

Зазначається, що за підсумками випробувань Мінерал-У було визнано відповідним заявленим тактико-технічним характеристикам. Далі будуть державні випробування РЛК, які передусім призначені для роботи разом із береговим ракетним комплексом Нептун.

На першому етапі фахівці перевірили технічні параметри кожної частини комплексу Мінерал-У окремо, зокрема, потужність передавача, чутливість приймача, час затримки, технічні властивості.

Під час другого етапу техніка була встановлена ​​на шасі, після чого випробувана загалом: дальність виявлення цілей, робота в широкому спектрі частотних діапазонів, мобільність комплексу, а також інші параметри.

РЛК Мінерал-У розроблено науково-дослідним інститутом радіолокаційних систем Квант-радіолокація. Цей радіолокаційний комплекс виявляє та класифікує надводні об’єкти на відстані до 500-600 км завдяки пасивному каналу, також може проводити дорозвідку з використанням активного каналу. Мінерал-У вперше продемонстрували широкому загалу 24 серпня під час військового параду у Києві до 30-річчя незалежності України.