Здоров’я

Вчені підтвердили, що перець чилі може профілактувати хвороби серця

Уникнути хвороб серця можна за допомогою вживання перцю чилі.

Вчені підтвердили, що перець чилі може профілактувати хвороби серця

Вчені з Південної Кореї представили дані, які підтверджують користь пекучого перцю чилі у справі запобігання серцево-судинних захворювань, інформує Ukr.Media.

Результати роботи корейських дослідників, опубліковані журналом Nature, свідчать, що «споживання перцю чилі сприяє зниженню ризику розвитку серцево-судинних захворювань».

Вчені здійснили метааналіз ряду наукових досліджень, учасники яких (дорослі люди, старші за вісімнадцять років) вживали стручковий перець від 4 до 12 тижнів. Отримані ними дані підтверджують: така звичка підсилює захист організму від розвитку метаболічного синдрому. Його виникнення є однією з причин хвороб серця.

Дослідники висловилися про те, що вживання перцю чилі учасниками проекту виявилося корисним, оскільки призвело до зниження концентрації холестерину у крові. Також був зафіксований його антиоксидантний ефект, завдяки якому зменшувалося запалення. Скорочення рівня запальних маркерів асоціювалося з нормалізацією рівня цукру.

Таким чином, підтверджують фахівці, ряд позитивних наслідків, що виникають під час вживання перцю, може забезпечувати кращий захист від виникнення хвороб серцево-судинної системи.

Стаття призначена лише для ознайомлювальних та освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть виникнути у вас про стан здоров’я.