Соціум

Вчені встановили зв’язок між кольором очей і схильністю до захворювань

глазаЯкщо у людини темний колір очей, у неї більше шансів на розвиток захворювань крові.

Вчені встановили зв’язок між кольором очей і схильністю до захворювань. Якщо у людини темний колір очей, у неї більше шансів на розвиток захворювань крові.

Як показують останні дослідження, колір очей людини може допомогти у визначенні ризиків розвитку деяких захворювань і зміні стану організму. Для того, щоб не пропустити розвитку деяких з патологічних процесів, фахівці рекомендують уважно поставитися до деяких рекомендацій, інформує Ukr.Media.

Перш за все експерти повідомляють про збільшення ризику розвитку раку шкіри у людей, що мають блакитний колір очей. Даній категорії людей слід більш уважно ставитися до захисту своєї шкіри, зокрема — від сонячних променів. У дослідженні, проведеному в 2001 році, вчені з’ясували взаємозв’язок між світлим кольором очей і підвищеним ризиком розвитку алкоголізму. До того ж, саме у людей зі світлими очима частіше розвиваються вікові захворювання. Практично на 50% в них підвищений ризик розвитку сліпоти, викликаний віковою дегенерацією жовтої плями.

Водночас карооким і темнооким людям слід уникати вживання наркотичних і психоактивних препаратів, щоб не потрапити в залежність від них. У 2014 році Американське товариство болю встановило, що світлоокі жінки під час родових переймів, менше відчувають больові відчуття в порівнянні з жінками, що мають темний колір очей.

Випадки розвитку катаракти найчастіше реєструються серед кароокого населення. Про це повідомляють експерти з Австралії. При цьому проблеми зі зниженням слуху карооким людям практично не загрожують. У блакитнооких і синьооких людей вкрай низький ризик розвитку вітиліго, захворювання, викликаного порушенням пігментації зі зникненням пігменту меланіну на певних ділянках шкіри.

Джерело: UkrMedia

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net