ГоловнеПолітика

Залишок коштів у держскарбниці різко зріс — Шмигаль

Залишок коштів на єдиному казначейському рахунку в серпні зріс ушестеро і склав 57,5 ​​млрд гривень. Про це повідомив прем’єр-мініст Денис Шмигаль на своїй сторінці в Facebook.

«За даними Національного банку міжнародні резерви України перевищили 30 млрд доларів. Залишки на єдиному казначейському рахунку збільшилися в серпні вшестеро і склали 57,5 ​​млрд гривень станом на 1 вересня», — написав Шмигаль.

За його даними, до держбюджету за перші вісім місяців цього року надійшло на 28 млрд гривень більше від плану і на 106 млрд більше, ніж в минулому році.

«Виконання бюджету відбувається за рахунок відновлення економіки, сприятливої ​​зовнішньої кон’юнктури і більш ефективної роботи податкової і митниці», — наголосив глава уряду.

Раніше повідомлялося, що в липні залишок коштів на єдиному казначейському рахунку продовжував скорочуватися і оновив антирекорд з початку 2021 року — 9,875 млрд гривень.

Єдиний казначейський рахунок — система бюджетних рахунків органів Держказначейства, на які зараховуються податки, збори, інші обов’язкові платежі держбюджету, з яких органами Державного казначейства здійснюються платежі на користь суб’єктів господарювання, які виконали роботи або надали послуги розпорядникам бюджетних коштів.