Соціум

Чим відлякати мух від житла: саморобний засіб без хімії

Результат гарантований.

Настирливі мухи — постійні непрохані гості в літній період, позбутися від яких не дуже легко. Якщо ці літаючі комахи пробралися в будинок, постає завдання не з найпростіших — випровадити їх. Щоб перестати чути нескінченне дзижчання, варто приготувати домашній засіб від мух, інформує Ukr.Media.

Йти в магазин за клейкими стрічками, які неприємно виглядають, у вас відпаде всяка потреба. Слід лише взяти необхідні натуральні продукти — і вже через 5 хвилин ефективний засіб для боротьби з противними комахами буде готовий до використання!

Чому варто скористатися ним

Пам’ятайте, що такі двокрилі — це не просто докучливі комахи. Вони переносять різні інфекції, заразитися якими схильні люди. І хоч мухи не п’ють людську кров, як комарі, вкусити вони все ж можуть. Так, ці комахи здатні заразити гельмінтозом, кишковими і очними інфекціями, туберкульозом і рядом інших захворювань. Ось чому швидке позбавлення від мух в будинку — правильне рішення.

Засіб 1

Для того, щоб зробити ефективний засіб, який допоможе в боротьбі з літаючими комахами, вам варто взяти сушену гвоздику і фрукти (підійдуть яблука, лимони і апельсини). Далі кроки приготування елементарні. Необхідно ретельно помити фрукти і увіткнути в них як мінімум 20 сухих гвоздик. Сік яблука і цитрусових буде змочувати пряність, завдяки чому аромат зможе поширюватися по всьому будинку.

Цей запах мухи просто ненавидять. Тому ви не встигнете моргнути, як вони вже покинуть ваш будинок. Такий дієвий засіб зможе і комах прогнати, і послужити цікавим декором для будинку. Ось чому до його виготовлення слід підійти творчо.

Засіб 2

Позбутися від мух допоможе і ефірна олія гвоздики. Кілька її крапель слід додати в ємність з пульверизатором, наповненою водою, і розбризкати по дому. На даному етапі дуже важливо ретельно розприскати суміш на віконні рами. Приготуйте цей чудо-засіб, зберігайте його в пляшечці і діставайте вже при необхідності.

Такими простими способами можна швидко і ефективно позбутися від мух. До того ж аромат в оселі буде стояти відмінний.