ГоловнеЗдоров’я

Чому, щоб бути здоровими, їжу потрібно ставити в холодильнику з лівої сторони

Дослідження італійських вчених.

Голодні люди частіше обирають продукти, що знаходяться зліва від них, з’ясували італійські вчені з Університету Барі, інформує Ukr.Media.

Вони перевірили свою версію «правого та лівого» вибору на двох варіантах одного і того ж онлайн-меню у групах голодних та ситих людей.

Загалом 192 учасники заповнили версію, де здорові продукти були праворуч, зі шкідливими ліворуч, і 194 учасники заповнили дзеркальну версію (нездорові праворуч/корисні ліворуч) того ж опитування.

Вчені не виявили суттєвої різниці у виборі корисних (або нездорових) страв при відображенні на лівій та правій сторінці меню: цей нульовий результат різниці у виборі ставився до ситих учасників, які вирішили з’їсти продукт пізніше.

Навпаки, голодні учасники, які вважали за краще з’їсти продукт відразу, тягнулися до корисних продуктів набагато частіше, коли вони були розміщені на лівій сторінці порівняно з правою.

Дослідники припускають, що різниця у викладанні продуктів або розміщення їх у меню замовлень може допомогти людям здійснювати менше неусвідомлюваних імпульсивних виборів нездорової їжі, тим самим покращуючи своє здоров’я.