Men's & Women's

Ці імена носять чоловіки для яких їжа завжди на першому місці

Чоловіки — ненажери.

Стільки ж задоволення, скільки доставляє смачна їжа, їм не приносять ні кохання, ні алкоголь, ні гроші. Чоловіки з цими іменами — гурмани і пожертвують багатьом, аби порадувати себе смачненьким, інформує Ukr.Media.

Всі жінки знають, що шлях до серця чоловіка лежить через шлунок. А носіїв наступних імен спокусити смачненьким легше легкого. Все тому, що для цих чоловіків їжа завжди на першому місці.

Олег

За хорошу роботу Олег завжди радує себе походом в улюблений ресторан або кафе.

Олег знає, чого хоче, і досить легко домагається поставлених цілей. За хорошу роботу володар цього імені радує себе походом в улюблений ресторан або кафе. Його мало цікавлять гроші, які завжди є, і жінки, увагою яких Олег і так не обділений. А ось смачно пообідати для нього — як сенс життя. Їжа для Олега на першому місці, адже рухатися назустріч мріям він може, тільки коли ситий і всім задоволений.

Семен

Семен хоче відносин з жінкою, яка відмінно готує і зможе «створити» його улюблені ласощі.

Привабливий, добродушний і просто душа будь-якої компанії. Навколо носія цього імені завжди зграйками тиняються дівчата. Але як же легко і швидко завоювати серце Семена? Запросити його в гості і пригостити особисто приготованими стравами. Сема сам захоче завести відносини з жінкою, чиє куховарство доведеться йому до смаку. Володар цього імені, може бути, трохи і гурман, але зате ніколи не збреше, якщо блюдо не вдалося.

Назар

Як чоловік з ім’ям Назар може довести собі, що мета досягнута, а Життя прекрасне? Смачною їжею, звичайно ж.

Чоловік з цим ім’ям відрізняється трохи жорстким, домінантним характером. Назару важливо жити в комфорті і достатку, заради цього він може бути дуже наполегливим і працьовитим. А як довести собі, що мета досягнута, а життя прекрасне? Смачно поїсти, звичайно ж. У холодильнику Назар хоче бачити лише дорогі, смачні продукти, з яких кохана дружина зможе приготувати відмінні страви.

Демид

Носій імені Демид ніколи не пропустить обід, нехай навіть доведеться порушити якісь плани.

Носія імені Демид можна сміливо вважати символом надійності. У нього проста вдача, приємний характер, і міняти в собі Демид нічого не хоче. Хоча є невеликий недолік, який злегка ускладнює чоловікові з цим ім’ям життя, — його пристрасть до їжі. Цей ненажера ніколи не пропустить обід, нехай навіть доведеться порушити плани. Супутницю життя такий хлопець буде вибирати, ґрунтуючись на її смакових перевагах і кулінарних здібностях. Хоча і сам Демид відмінно готує, часто балуючи себе вишуканими стравами.