Men's & Women's

Ці імена носять жінки, яким протипоказано водити автомобіль

На дорозі від них виходить небезпека.

«Жінка за кермом» давно не звучить як щось екстраординарне. Дами прекрасно справляються з керуванням авто. Але є й ті, від кого на дорозі виходить небезпека, інформує Ukr.Media.

Зоя

Зоя в перекладі з давньогрецької — «життя». Власниці цього імені бувають депресивні, час від часу впадають в зневіру. Через втому Зої не можуть сконцентруватися за кермом, тому їм краще бути пішоходами. Ну або їздити на таксі.

Маргарита

Ім’я грецького походження Маргарита перекладається як «перлина». Жінки, названі цим ім’ям, іноді стають свідками речей, побачити які звичайна людина не може. Маргариту легко відволікти, тому велика ймовірність великої кількості аварій, якщо носійка цього імені виявиться за «бубликом».

Ліля

Ім’я Ліля походить від назви квітки Лілія. Лілі — вибухові натури, примхливі і заводяться з пів оберта. Жінок з цим ім’ям легко засмутити, причому привід може бути найпростіший. Після такої сварки, занурившись в думки про подальше життя, Ліля може наламати дров, перебуваючи за кермом. Наприклад, врізатися в інше авто, дорожню огорожу або стовп.

Вікторія

Хоч з латинської Вікторія і перекладається як «перемога», тріумфу за кермом дамам з цим ім’ям чекати не варто. Злий жарт з надто впевненими в собі Віками може зіграти їх безкомпромісність. Носії цього імені люблять поганяти, підрізати інші машини, і одного разу це їм відгукнеться. Вікторіям не варто забувати, що на дорозі можна зустріти неадеквата, який захоче їх провчити за палку вдачу.

Олена

З грецької Олена перекладається як «факел», і всередині володарка цього імені і правда ніби горить. Олені подобається жити напоказ, демонструвати атрибути розкоші. Носії імені люблять їздити ефектно, часто не звертають уваги на інших учасників дорожнього руху, а ще — на перешкоди. Олені астрологи радять відмовитися від водіння, оскільки ризик ДТП дуже великий.