ГоловнеЗдоров’я

Фахівці розповіли, які продукти заборонено вживати після 45 років

Їжа, яку варто виключити з раціону.

Після 45 років слід відмовитися від продуктів, в яких міститься багато калорій, консервантів і трансжирів. У цьому віці організм не здатний повноцінно переробляти таку їжу, що може спровокувати розвиток онкозахворювань, цукровий діабет і хворобу Альцгеймера, розповіли дієтологи, інформує Ukr.Media.

Випічка, борошняні вироби

Це перше від чого потрібно відмовитися людям після 45 років, радять дієтологи. Така їжа містить величезну кількість трансжирів і цукру, що негативно впливає на стан шкіри, викликає набряклість і уповільнює розумову діяльність. Спеціалісти рекомендують замінити тістечка, булочки і торти на бездріжджовий хліб, дієтичні десерти, запіканки і сухофрукти. У невеликих кількостях альтернативні варіанти вживати в їжу можна!

Цукор

Шоколад, цукерки, мармелад та інші кондитерські вироби сприяють розвитку атеросклерозу, цукрового діабету, інсульту, ішемічної хвороби серця, хвороби Альцгеймера. Дієтологи рекомендують по можливості замінити ці продукти на фініки, чорнослив, банани і яблука. Трохи побавити себе можна і шоколадом, але чорним.

Консервовані продукти

Йдеться про продукти з магазину (варення, соління, консервований горошок і кукурудза…). У них містяться консерванти, стимулятори та підсолоджувачі. А ці складові вкрай шкідливі. У них містяться канцерогени, які, накопичуючись в організмі, можуть провокувати розвиток онкологічних захворювань.

Ковбасні вироби

Ковбаси, бекон, сосиски і копченості містять багато солі, яка затримує рідину в організмі. Про консерванти, ароматизатори, трансжири та інші добавки писали вище. Ці шкідливі складові також містяться в переробленому м’ясі. До того ж, ці продукти містять високу концентрацію канцерогенів, що підвищує ризик розвитку онкозахворювань.