Світ

Філіппіни розірвали з РФ угоду про купівлю вертольотів Мі-17

Влада Філіппін розірвала угоду з Росією про купівлю вертольотів Мі-17 на суму 227 млн ​​доларів через загрозу введення проти країни американських санкцій. Про це повідомляє AP.

Екс-глава Міноборони Філіппін Делфін Лорензана заявив, що він, ще перебуваючи на посаді, розірвав угоду про придбання російських вертольотів Мі-17 вартістю 227 млн ​​доларів минулого місяця, і тодішній президент країни Родріго Дутерте схвалив це рішення перед тим, як залишив посаду глави держави 30 червня.

За його словами, американські чиновники у сфері безпеки знали про рішення Маніли та могли б запропонувати аналогічні гелікоптери для військового використання Філіппін.

Зазначається, що ще в листопаді минулого року Філіппіни та РФ підписали угоди, згідно з якими першу партію багатоцільових вертольотів до Філіппін мала поставити російська компанія Радтехноекспорт приблизно через два роки.

Раніше повідомлялося, що Росія домовилися з Іраном про постачання авіаобладнання. Іран постачатиме до РФ власні деталі та обладнання, а також ремонтуватиме російські літаки.