Соціум

Лайфхаки посудомийної машини, про які знають одиниці

Якщо ви щасливий володар посудомийної машини, то поспішайте дізнатися кілька секретів її правильного використання.

У вас буде ідеально чистий посуд і посудомийна машина, яка прослужить не один рік!

Тарілки розташовуйте «обличчям» в центр. Обробну дошку при цьому не ставте попереду — краще встановити її подалі в посудомийку, інформує Ukr.Media.

Якщо вода накопичується нагорі чашок і склянок, можна нахилити кошик (висувний лоток для столових приладів) на один рівень тільки з одного боку.

Для позбавлення від неприємних, різких запахів (риба, смажене, спеції і т.д.) покладіть у відсік половинку лимона. Необов’язково розрізати свіжий — можна використовувати «залишки» або взяти підсохлий лимон.

Щоб посуд виблискував, покладіть прямо в машинку кульку з фольги. Вона відполірує столові прилади — на них не буде жодної плямочки. Фольга не взаємодіє з миючим засобом і ніяк не впливає на роботу самої посудомийки, тому можна не переживати.

Якщо у вас закінчився засіб для чищення, у відсік додайте 1 ч.л. соди і пару крапель рідини для миття посуду.

В якості «ополіскувача» можна налити трохи оцту (краще яблучного).

Якщо після закінчення роботи посуд все ще дуже мокрий, на дверцята помістіть кухонний рушник і закрийте. Через 10-20 хвилин рушник вбере зайву вологу, і посуд буде сухий.

Раз на місяць посудомийну машину потрібно очищати. Для цього зніміть фільтр і почистіть його. У відділення для миючого засобу покладіть 1 ст.л. лимонної кислоти, а в верхнє відділення для столових приладів покладіть половинку лимона. Запустіть цикл, як звичайно.

Також пам’ятайте, що деякі предмети не можна мити в посудомийній машині. До них відносяться: дерев’яні столові прилади, сковороди з антипригарним покриттям, якісні ножі, а також чавунні каструлі і сковороди.