ГоловнеСвіт

Ми притягнемо Путіна до відповідальності — Сунак

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак проголосить критичну промову щодо правлячого в РФ режиму Володимира Путіна за військову агресію проти України. Він проголосить її на саміті G20, який відбудеться в Індонезії. Про це заявив глава британського уряду, повідомляє газета The Daily Telegraph у неділю, 13 листопада.

«На цьому саміті G20 не буде як завжди. Ми критикуємо режим Путіна, який посіяв хаос по всьому світу, руйнуючи життя людей і занурюючи міжнародну економіку в прірву потрясінь. Ми притягнемо режим Путіна до відповідальності і вкажемо на його повну зневагу до міжнародної співпраці та поваги таких форумів, як G20», — наголосив він.

У повідомленні сказано, що британський прем’єр-міністр використовує формат G20, щоб продовжувати створювати «регіональні альянси, що ґрунтуються на наших цінностях». Наприклад, такі альянси такого співробітництва – тристороння військова угода AUKUS (військовий альянс Австралії, Великої Британії та США), створений у 2021 році.

Як повідомлялося, король Великої Британії Чарльз III прийняв відставку прем’єр-міністра Ліз Трасс і призначив Ріші Сунака новим главою британського уряду. Зеленський привітав Сунака із призначенням на посаду.