Men's & Women's

П’ять жіночих імен, яким чомусь легше спокушати чоловіків

Експерти провели дослідження і запевняють, що виявили закономірності.

Секрет неймовірного успіху у сильної половини людства змогли розгадати експерти. Авторитетні психологи і соціологи провели дослідження, виявивши жіночі імена, які викликають особливі почуття у чоловіків, і їх власницям вистачає лише погляду, щоб підкорити свою мету, інформує Ukr.Media.

Катерина

Ці дівчата поєднують в собі непоєднуване — величність справжньої імператриці і ніжність, яка проявляється тільки при правильному чоловікові.

Анастасія

Це ім’я має особливу владу над протилежною статтю ще здавна. Та як встояти перед такими красунями, серед рис яких особливо яскраво виділяються грація, жіночність і м’якість.

Вікторія

Ім’я Вікторія не даремно позначає перемогу — проти таких вольових і цілеспрямованих дівчат у хлопців просто не залишається і шансу, а сильний характер діє на них немов пісня сирени.

Ксенія

Під натиском Ксенії здасться будь-яка фортеця, а працьовитість і безстрашність цієї красуні закінчать розпочате. Проти такої харизми не попреш, а тому чоловіки падають до ніг Ксеній із завидною регулярністю.

Юлія

Юлії зазвичай веселі й товариські. Познайомитися, знайти підхід і зачарувати для них — занадто проста справа. Такі дівчата повітряні і легковажні, що призводить чоловіків у захват. Вони навіть зрозуміти не встигають, як опиняються під чарами Юлії.