Men's & Women'sГоловне

Про які недуги можуть свідчити проблеми зі шкірою

Проблеми зі шкірою спричиняють неймовірні незручності. Однак багато людей воліють боротися лише з проявами, а не з причиною, через що результату може й не бути. Ми вирішили з’ясувати, як наші внутрішні проблеми у організмі пов’язані зі шкірними недосконалостями, інформує Ukr.Media.

Шлунково-кишковий тракт і вугровий висип

У сучасному ритмі неймовірно складно підтримувати правильний режим харчування, через що кожен другий житель великого міста зіштовхується хоча б з гастритом, не кажучи вже про виразки і проблеми у різних відділах кишківника. Найчастіше гастрит уражає не лише слизову шлунку, але й «говорить» про себе через шкіру. На обличчі, спині і плечах у цьому випадку з’являються вугри, які дають про себе знати болем під час дотику. У рідкісних випадках можлива поява пухирів і дрібних запалень, які схожі на кропив’янку.

Безсоння і втрата тонусу

Зазвичай, в’ялість шкіри — спадковий фактор, але не завжди. Якщо у вас є звичка лягати спати після півночі або ж ваш режим кардинально порушений, ви можете помітити втрату тонусу шкіри обличчя. У першу чергу страждає овал обличчя і з’являються «провислі щічки». Крім цього можуть з’явитися темні кола під очима, які можуть переслідувати вас доти, поки ви не налагодите режим.

Ендокринні порушення і набряки

Періодичні набряки часто не викликають занепокоєння, проте постійне відчуття тяжкості у ногах, набряклі пальці рук і повіки повинні вас насторожити. Найчастіше подібні прояви говорять про збій у виробленні гормонів щитоподібною залозою. У цьому випадку дуже важко зняти набряки звичними засобами, та й марно, оскільки вже наступного дня проблема повертається. Не затягуйте з візитом до лікаря.

Авітаміноз і лущення

Нестача вітамінів у організмі може проявлятися по-різному, але нерідко першою починає страждати шкіра — а саме, реагує лущенням. При цьому причиною лущення може бути й занадто сухе повітря. Часто таке відбувається у зимовий час. Але якщо ви постійно помічаєте сухі місця на тілі, а також ваш живильний крем не може впоратися з вашою шкірою у будь-який сезон, варто здати необхідні аналізи і з’ясувати, чи є причини переживати через втрату великої кількості вітамінів.