Здоров’я

Рекомендації, які допоможуть привчити себе пити більше води

Як налагодити питний режим.

Без води людина не може жити. Вона необхідна, щоб всі процеси в організмі проходили правильно, з потрібною швидкістю, інформує Ukr.Media.

Надходження рідини можна забезпечити тільки в тому разі, якщо пити. І вживати при цьому потрібно саме чисту воду, а не чай і каву, інші напої. З останнім у деяких індивідів може не скластися, що піде їм на шкоду. Але становище завжди можна виправити.

Привчити себе пити більше води під силу будь-кому. Для цього потрібно тільки почати користуватися кількома рекомендаціями.

Спочатку вода

Почати слід із того, щоб випивати рано вранці склянку води. Щоб не забувати це робити, її потрібно ставити на тумбочку біля ліжка, щоб відразу ж після пробудження побачити і згадати про корисну дію.

Та й взагалі завжди потрібно тримати поруч з собою пляшку з водою, щоб попити можна було в будь-який момент. Також варто ввести заборону на вживання газованої води, поки не буде випито 4 склянки води. Після цієї кількості солодка шипучка навряд чи буде такою ж бажаною.

Стежити за питним режимом

Контролювати себе на перших порах треба обов’язково. Слід завести зошит, відзначати в ньому, скільки і в який день води було випито.

Так буде виходити відзначати прогрес або регрес в починанні, приймати вчасно заходи, щоб привести питний режим в норму.

Освіжати напій

Для цього потрібно використовувати заморожені шматочки лимона, апельсина або інших цитрусових. Вони будуть служити заміною льоду.

З їх допомогою можна буде і охолодити напій, і смак йому надати, зробити його більш приємним, яскравим.

Знайти компанію

Якщо робити щось разом з колегою або другом, то можна знайти мотивацію. Буде взято зобов’язання пити воду, відмовитися від нього не можна буде безболісно.

Можна навіть влаштувати змагання, домовитися, що той, хто вип’є менше води, весь тиждень буде підвозити переможця змагання на роботу.

Пити бачачи воду

Всякий раз, коли доводиться проходити повз кулера з водою, потрібно робити пару ковтків рідини. Так непомітно буде випито пристойну кількість води.

Робитися це буде поступово, тому доставляти дискомфорту не буде.

Всі ці прийоми прості, але водночас дуже ефективні. Питний режим з їх допомогою вдасться налагодити в короткі терміни.