ГоловнеПолітика

Шольц зробив заяву про зброю для України

Керівництво Німеччини має намір змінити пріоритетність постачання зброї для України. Воюючій країні сучасну зброю необхідно надати першочергово. Про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц, пише DPA.

Шольц уточнив, що йдеться про відмову від системи черги, у рамках якої ФРН здійснює постачання озброєння до країн світу.

«Необхідно змінити на користь України пріоритет того, хто першим отримає німецьку зброю. Є довгий список клієнтів, які очікують на отримання зброї навіть через два і три роки. Але багато контрактів мають бути переглянуті на користь країни, що воює», — зазначив Шольц.

Він також заявив, що вся техніка, яку Німеччина обіцяла поставити Україні, має прийти для ЗСУ вчасно. Також Шольц вкотре підтвердив, що Німеччина передасть ЗСУ систему протиповітряної оборони.

Нагадаємо, Німеччина відправить в Україну нові гаубиці вже найближчими тижнями. Разом з артилерією очікуються постачання РСЗВ.

Стало відомо, що після повернення з Києва канцлера ФРН Олафа Шольца розкритикувала власна коаліція за те, що в ході візиту він не дав жодних обіцянок щодо постачання важкого озброєння.