ГоловнеСвіт

Став відомий порядок денний візиту Пелосі до Вірменії

Посольство США у Вірменії представило порядок денний візиту спікера Палати представників США Ненсі Пелосі до Вірменії.

Як передає Арменпрес, посольство зазначає, що посольство очікує в Єревані делегацію, яку очолює спікер Палати представників США Ненсі Пелосі, 17 вересня.

У ході візиту 17-19 вересня спікер Палати представників зустрінеться з прем’єр-міністром РА Ніколом Пашиняном, спікером Національних зборів РА Оленом Симоняном та іншими високопоставленими особами для обговорення вірмено-американських відносин і поточної ситуації у сфері безпеки.

«Спікер Палати представників Пелосі проведе прес-конференцію, покладе вінок до Меморіалу пам’яті жертв Геноциду вірмен і виступить із промовою у Центрі мистецтв «Гафесян». Виступ буде доступний у прямому ефірі на сайті www.speaker.gov/newsroom.

Спікер Пелосі торкнеться тісної співпраці між нашими двома країнами, яка базується на спільних цінностях та давніх зв’язках між нашими народами.

До складу делегації входять голова Комітету з енергетики та торгівлі Палати представників США Френк Палоне та члени Палати представників Ганна Ешу та Джекі Спейєр», — йдеться у повідомленні.