ГоловнеСоціум

Тепер можна перезакріплювати номерні знаки за авто родичів – МВС

Кабінет Міністрів прийняв ухвалу, згідно з якою номерні знаки вже можна перезакріплювати за автомобілями родичів. Про це повідомила прес-служба Головного сервісного центру МВС.

«Кабінет Міністрів України 10 вересня прийняв ухвалу, згідно з якою номерні знаки вже можна перезакріплювати за авто родичів. Незабаром відбудеться впровадження онлайн послуги замовлення номерних знаків через веб-додатки», — наголошується в повідомленні.

Ця постанова регламентує можливість після продажу транспортного засобу під час його перереєстрації або після зняття з обліку під час вибракування перезакріпити номерні знаки не лише за своїм іншим транспортним засобом, а й за транспортним засобом членів сім’ї.

«Тобто, якщо у власника є бажання зберегти свій номерний знак у сім’ї, то це стало можливим. Раніше у законодавстві була норма, що номерні знаки можна залишати лише власнику транспортного засобу. А тепер можна перезакріплювати свої номерні знаки ще й за транспортними засобами дітей, дружини/чоловіка, батьків», — зазначається у повідомленні.

У ДСЦ МВС України зазначили, що номерні знаки, що перезакріплюються, мають відповідати чинним встановленим вимогам щодо вказівки адміністративно-територіальної приналежності, порядкового номера та серії. Також для передачі їх родичам слід подати документи, що підтверджують такі родинні стосунки.

Можливість замовити номерні знаки, що є в сервісному центрі МВС, незабаром з’явиться в Електронному кабінеті водія або через Портал Дія.

На сайті Головного сервісного центру МВС працює сервіс перевірки платних номерних знаків.

Раніше у МВС розповіли про нові послуги для водіїв. Тепер дозволяється подавати заяви на реєстрацію, перереєстрацію транспортного засобу та замовлення номерних знаків онлайн.