ГоловнеСоціум

Війська РФ не досягли успіху на Донбасі — розвідка Британії

Військам РФ не вдалося досягти якихось значних успіхів на Донбасі, незважаючи на концентрацію сил у цьому регіоні. Про це йдеться у звіті Міноборони Британії.

Наразі російська армія докладає значних зусиль у районі Ізюма та Сєвєродонецька, намагаючись добитися прориву до Слов’янська та Краматорська. Її першочерговим завданням на цьому напрямку є охоплення українських військ у районі проведення операції Об’єднаних сил, відключення їх від підтримки чи підкріплення з боку частин на заході країни.

У відомстві нагадали, що ЗСУ успішно запобігли спробі російської переправи через річку на Донбасі.

«Кадри показують, що при форсуванні річки Сіверський Донець на захід від Сєвєродонецька Росія втратила значні маневрені бронетанкові елементи принаймні однієї батальйонної тактичної групи, а також розгорнуте понтонно-мостове обладнання», — йдеться у звіті.

Як наголосили в британській розвідці, переправа через річку в умовах бойових дій є дуже ризикованим маневром і свідчить про тиск, якого зазнає російське командування у зв’язку з необхідністю досягнення прогресу на сході України.

«Російським військам не вдалося досягти будь-яких значних успіхів, незважаючи на концентрацію сил у цьому районі після виведення та передислокації частин з Київської та Чернігівської областей», — заявили в Міноборони Британії.