Men's & Women's

Власниці цих жіночих імен заради чоловіка підуть на все, навіть на злочин

Вони готові здійснювати божевільні вчинки.

Джокер і Харлі Квінн позаздрили б відвазі і фанатичному поклонінню цих жінок своїм обранцям. Заради любові такі дами готові буквально на все, інформує Ukr.Media.

Любов буває зла, а буває відчайдушно міцною, що змушує здійснювати божевільні вчинки. Власниці цих жіночих імен завжди готові довести не тільки близьким людям, але і всьому світу, що заради свого чоловіка підуть на все.

Маргарита

Маргарита обожнює гострі відчуття, їй подобається вигравати і доводити, що навколо всі неправі.

Маргарита — та найяскравіша «перлина» в світі свого чоловіка. Як тільки вона зрозуміє, що по-справжньому любить обранця, а почуття на 100% взаємні, стане тією, хто здатний заради коханого на все. Перечікувати труднощі і тулитися в комуналці, збігати в іншу країну або навіть якось публічно відстоювати права партнера. Марго обожнює гострі відчуття, їй подобається вигравати і доводити, що навколо всі неправі. Саме тому вона і готова заради коханого чоловіка на що завгодно.

Валентина

У жінки з ім’ям Валентина є здатність без особливих зусиль перевтілюватися і ставати ідеальною в очах чоловіка.

Якщо подивитися розшифровку імені, Валентина виявиться «сильною». А любов — це одне з тих почуттів, яке дарує жінці з цим ім’ям бажання і сили боротися. Валя може бути милою, скромною домогосподаркою, може стати бізнесвумен і пристрасною коханкою, турботливою матір’ю для дітей. Не можна сказати, що Валентина бездумно підлаштовується під смаки і переваги обранця. У цієї жінки є здатність без особливих зусиль перевтілюватися і ставати ідеальною в очах партнера. Їй самій подобається бути такою, якою бачить Валентину чоловік.

Раїса

Якщо Раїса зрозуміє, що чоловік налаштований щодо неї серйозно, буде готова заради нього на все.

Володарка цього рідкісного жіночого імені часто мріє зустріти ідеального партнера. Раїса досить вибіркова і не з кожним чоловіком буде відкритою і ласкавою, вона буде перевіряти серйозність намірів обранця. І якщо Рая зрозуміє, що кавалер налаштований до неї рішуче, буде готова заради партнера на все. Чоловік і сам помітить перевтілення Раїси, але обов’язково позитивно його оцінить. Тому у пари не буде проблем ні з переїздами, ні з життєвими обставинами — Раїса для свого судженого зробить все і залишиться поруч до кінця.

Юстина

У відносинах Юстина відчайдушно намагається жити по справедливості.

Носійка красивого жіночого імені Юстина відрізняється болючою вірою в справедливість. Воно й зрозуміло чому: це ім’я перекладається як «справедлива». Тому у відносинах Юстина відчайдушно намагається бути благородною і чесною. Правда, обранець може виявитися гнилою людиною і використовувати даму в своїх цілях, виставляючи себе жертвою обставин. Він знає: Юстина зробить все, аби восторжествувала справедливість.

Тамара

На жінку з ім’ям Тамара ляже відповідальність за прийняття важливих і важких рішень в сімейному житті.

Жінка, яку звуть Тамара, відрізняється сміливістю і незалежністю. Вона завжди може впоратися з усім і одна, якщо вважає, що так краще. Однак, знайшовши того самого супутника по життю, буде не тільки вірна йому до кінця, але і стане головною опорою. Іноді буде навіть здаватися, що емоційно Тома сильніше партнера. Саме тому приймати якісь важливі і важкі рішення в сімейному житті буде як раз таки вона. Тамара навіть наважиться піти на злочин, якщо це якось допоможе коханому чоловікові.