ГоловнеСоціум

Російські окупанти викрали в Херсоні 37 одиниць комунального транспорту

До того як Херсон був звільнений від російських окупантів в листопаді минулого року, загарбники встигли викрасти в місті 37 одиниць комунального транспорту.

Як передає ЦТС, про це в ході круглого столу «Розвиток електричного громадського транспорту та післявоєнне відновлення України», який відбувся в рамках Всеукраїнського форуму міської мобільності, розповіла Марина Віркун, начальниця управління транспорту м. Херсон.

«Комунальний транспорт був у місті викрадений, 37 одиниць комунального транспорту було вивезено з міста. Після обстрілів міста було пошкоджено близько 20 тролейбусів. 80% контактної мережі було пошкоджено», — проінформувала представниця Херсона.

Вона нагадала, що в квітні поточного року в місті вдалося відновити курсування тролейбусів. Наразі Херсон хотів би отримати підтримку від держави в оновленні електротранспорту, зокрема, з опцією автономного живлення.

На запитання голови правління ГО Vision Zero Віктора Загреби, в якій мірі уряд вже допоміг Херсону в питанні оновлення електротранспорту після деокупації, Марина Віркун відповіла: «Поки триває переписка з урядом. На сьогодні ми подаємо свої запити щодо потреб».