ГоловнеСвіт

США в рази збільшать виробництво 155 мм снарядів

США планують з наступного року різко збільшити виробництво артилерійських снарядів калібру 155 мм з 24 тисяч до 80 тисяч одиниць на місяць. Про це на брифінгу у четвер, 10 серпня, заявив речник Пентагону генерал Патрік Райдер.

Він зазначив, що Штати вже поставили в Україну понад два мільйони 155 мм снарядів з початку повномасштабного вторгнення РФ.

«Ми також дозволили швидко збільшити виробництво 155 мм боєприпасів. Таким чином, з 14 тисяч на місяць у лютому 2022 року до приблизно 24 тисяч на місяць в даний час, і ми плануємо вийти на рівень понад 80 тисяч на місяць протягом наступного року» — сказав Райдер.

За словами спікера Пентагону, хоча такі запаси не безмежні, і вони витрачаються швидко, американська сторона продовжує «тісно співпрацювати з союзниками і партнерами по всьому світу на цьому фронті».

Також Райдер розповів про використання ЗСУ касетних боєприпасів, переданих Штатами.

«У нас є всі ознаки того, що вони застосовують цю зброю на полі бою належним чином. Але, крім усього, що їм потрібно, ми продовжимо тісно співпрацювати, щоб гарантувати, що у них є все необхідне для продовження боротьби та повернення суверенної території», — вказав він.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Україна надала Пентагону звіт про використання касетних боєприпасів.