ГоловнеСоціум

Укроборонпром взявся за освоєння «натівських» снарядів

Укроборонпром працює над освоєнням артилерійського 155-мм снаряда, який є стандартним для армій країн-членів НАТО. Про це сказала речниця державного концерну Наталія Сад на брифінгу.

«Ми опанували виробництво 82-мм мінометних мін, артилерійських 122-мм і 152-мм снарядів, а також танкових снарядів 125-мм. На сьогодні триває освоєння «натівського» калібру – 155-мм. Ми працюємо над тим, аби навчитись робити цей боєприпас, адже не секрет, що армія насичується артилерійськими системами саме цього калібру. Тому для нас перспективно освоїти його виробництво», – зазначила речниця концерну.

За словами Наталії Сад, на сьогодні підприємства концерну спільно з партнерами змогли вийти на позначку декілька десятків тисяч снарядів за місяць різних калібрів. Цього об’єму недостатньо, але з кожним місяцем спроможності Укроборонпрому з виробництва боєприпасів зростають.

Нагадаємо, Укроборонпром співпрацюватиме з німецьким концерном Rheinmetall. Основою та першим кроком для співпраці стане технічне обслуговування й ремонт броньованої техніки, переданої Україні.