ГоловнеСоціум

Відкрито новий пункт пропуску на кордоні з Румунією

На українсько-румунському кордоні відкрили новий пункт пропуску. Про це повідомляє прес-служба Мінреінтерграції.

«У Чернівецькій області почав діяти новий автомобільний пункт перетину кордону з Румунією Дьяківці – Раковець. Він працює цілодобово. Запланована добова пропускна спроможність – до 300 автомобілів, десять автобусів, 1550 осіб, у тому числі 500 пішоходів. Тут передбачено шість смуг руху для оформлення транспортних засобів та окрема для осіб, які перетинають кордон пішки. Найближчим часом пункт контролю буде облаштовано для оформлення вантажів. Наразі через КПП Дьяківці – Раковець можуть їхати лише порожні вантажівки», – йдеться у повідомленні.

У міністерстві повідомили, що для виїзду до Румунії українці можуть скористатися такими пунктами перетину державного кордону, які функціонують в умовах воєнного стану:

Солотвино — Сігету Мармацією. Пункт працює цілодобово. Дозволяється пропуск пасажирських автотранспортних засобів до 3,5 тонн, а також легкових автомобілів та пішоходів.

Порубне — Сірет. Пункт працює цілодобово. Дозволяється пропуск пасажирських автотранспортних, вантажних засобів, а також пішоходів.

Дьякове — Халмеу. Пункт працює цілодобово. Дозволяється пропуск пасажирського, вантажного автотранспорту, пасажирських автобусів, легкових автомобілів та пішоходів.

Красноїльськ – Вікову де Сус. Пункт працює з 08:00 до 20:00. Дозволяється пропуск пасажирських автотранспортних засобів до 3,5 тонн та перехід у пішому порядку.

Рахів. Створено для впорядкування діяльності міжнародного пункту пропуску через державний кордон із Румунією для залізничного сполучення Ділове. Пункт працює цілодобово, але лише на період дії воєнного стану та 90 днів після його припинення чи скасування. Дозволяється пропуск пасажирів шляхом залізничного сполучення.

Вадул-Сірет — Вікшани. Пункт працює цілодобово. Дозволяється пропуск пасажирів та вантажів шляхом залізничного сполучення.

Нагадаємо, минулого року на кордоні з Румунією почав діяти пункт пропуску Красноїльськ.