ГоловнеСоціум

Зеленський заявив про вирішальний етап битви за Україну

Україна зараз перебуває на вирішальному етапі боротьби за свою незалежність та суверенітет. Про це сказав президент Володимир Зеленський під час церемонії випуску офіцерів у Київському інституті Національної гвардії, повідомляє прес-служба глави держави.

Він зазначив, що Нацгвардія стала одним із ключових елементів загальної системи захисту держави, яка не дає ворогові перемогти Україну.

«Ми зараз — на вирішальному етапі боротьби за нашу незалежність, суверенітет, боротьби за Україну, що триває протягом століть і яка стала змістом життя різних поколінь нашого народу», — заявив Зеленський.

Президент наголосив, він не сумнівається, що «нам вдасться захистити Україну та завоювати для українського народу довготривалу безпеку, свободу та мир».

«Ми маємо зробити все, щоб прискорити цей результат, прискорити нашу перемогу. Я вірю, що ваші дії наближатимуть нашу спільну українську мету. І нехай ваш характер проявить свою стійкість у боротьбі з окупантом», — сказав Зеленський.

Він висловив подяку всім бійцям, керівництву, офіцерам Нацгвардії, харківській Національній академії НГУ та Київському інституту НГУ.

Напередодні Зеленський пояснив, чому війна затягується. Якщо Захід зволікатиме, зло може встигнути перегрупуватися і налаштуватися на роки війни, вважає він.