Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ЕКОНОМІКА  >  Данная статья

Apple припинила виробництво відразу п’яти моделей

11.05.2019 

смартфоныApple припинила випуск п’яти моделей смартфонів: iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S і iPhone 6S Plus.

Як пише китайська джерело з посиланням на представників ланцюга поставок комплектуючих Apple, 3 травня компанія припинила випуск старих моделей смартфонів, в число яких увійшов iPhone 6, передає IXBT․

Якщо точніше, Apple припинила виробництво відразу п’яти моделей: iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S і iPhone 6S Plus. Всі вони були випущені в період з 2014 по 2016 рік, тому, можна сказати, свою місію вони виконали. Загалом же за весь час виробництва було продано понад 250 мільйонів iPhone 6 різних модифікацій – це найбільш продавана лінійка смартфонів Apple. У той же час зазначається, що перш ніж зняти їх з виробництва Apple створила достатній обсяг запасних частин для ремонту.

Після припинення виробництва iPhone SE і iPhone 6 серію iPhone для споживачів тепер будуть відкривати iPhone 7 і iPhone 8. Само собою, ці моделі повинні трохи подешевшати, щоб вписатися в цінову нішу, яку раніше займали попередники.

Источник: NEWS.am

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Wizz Air має намір відновити рейси з України до Словаччини

Read More →