Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  Women's Style  >  Данная статья

Іранським жінкам дозволили раз сходити на футбол

28.08.2019 

Влада Ірану вирішила дозволити жінкам відвідати матч кваліфікаційного відбору на чемпіонат світу проти Камбоджі.

В Ірані дозволили жінкам, яким заборонено відвідувати футбольні матчі, сходити на гру відбіркового турніру до чемпіонату світу. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Як заявив заступник міністра спорту Джамшид Тагізаде, жінки зможуть прийти на стадіон Азаді в Тегерані на кваліфікаційний матч команди Ірану проти Камбоджі 10 жовтня.

Влада Ірану заявляє, що заборона відвідувати стадіони береже жінок від лайки, яка звучить від уболівальників-чоловіків. Заборона, що діє вже кілька десятків років, лише зрідка знімали для окремих груп глядачок.

Зазначимо, недавно в іншій ісламській країні почали міняти правила для жінок. В саудівської Аравії різкі послаблення в громадській сфері почалися після приходу до влади Салмана бен Абдель Азіза Аль Сауда в 2015 році і призначення ним в 2017 році свого 31-річного сина — Мухаммеда бен Салмана — спадкоємцем престолу.

У минулому році саудівські жінки отримали право самостійно керувати автомобілем.

А минулого тижня набули чинності поправки до чинного законодавства, що стосуються зрівнювання в правах жінок і чоловіків. Тепер дорослим жінкам дозволено подорожувати без дозволу чоловіка-родича, а також грати більш значну роль в сімейних справах.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Як правильно прати зимовий одяг

Read More →