Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ЕКОНОМІКА  >  Данная статья

Трамп схиляється до введення мит на мексиканський імпорт

09.06.2019 

Президент США Дональд Трамп схиляється до введення мит на мексиканський імпорт. Він зазначив, що мита швидше за все будуть задіяні з наступного тижня, передає AP.

За його словами, неприпустимо, що мільйони мігрантів в’їжджають в США через Мексику, і остання повинна це зупинити. Він зазначив, що Мексика зробить кроки, щоб зупинити потік мігрантів, але «якщо вони цього не зроблять, ми збираємося ввести тарифи».

Минулого тижня Трамп пригрозив ввести щомісячний 5-відсотковий тариф на мексиканський імпорт, починаючи з 10 червня, який до жовтня підвищиться до 25%.

Мексиканські чиновники знаходяться у Вашингтоні для переговорів, щоб досягти угоди, яка допоможе уникнути мит.

Президент Мексики Андрес Мануель Лопес Обрадор у вівторок заявив, що розраховує домовитися з США з приводу імміграції до того, як Вашингтон здійснить свою погрозу введення каральних мит.

Він зазначив, що налаштований оптимістично. «Є ознаки того, що для чиновників США важливо, щоб угода відбулася», — сказав він.

Мексика готує імміграційну пропозицію для представлення офіційним особам США на зустрічі, запланованій на середу у Вашингтоні.

«Я думаю, що зустріч завтра буде важливою, і що до 10 червня, до вступу в силу цього тарифу, буде укладена угода», — сказав Лопес Обрадор.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Газ для населення в Україні з квітня подешевшав на 28%

Read More →