Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СВІТ  >  Данная статья

Китай стверджує, що з 1 березня продав за кордон майже 4 мільярди масок

08.04.2020 

Останнім часом з боку окремих країн лунали закиди щодо неякісного медичного обладнання та матеріалів із Китаю. Пекін вжив заходів для підвищення якості експортованої продукції.

З початку березня Китай продав за кордон майже чотири мільярди захисних масок. Про це повідомив представник китайської митниці Цзінь Хай. Ці дані були оприлюднені Пекіном на тлі звинувачень з боку окремих країн щодо низької якості медичного обладання і матеріалів, які постачаються на експорт, зазначає агенція новин AFP.

За даними китайської митниці, з 1 березня Китай експортував 3,86 мільярда масок, 37,5 мільйона одиниць захисного одягу, 16 тисяч апаратів штучної вентиляції легень і 2,84 мільйона тестових наборів для виявлення COVID-19. Замовлення були зроблені більш ніж 50-ма країнами світу. Вартість експортованого обладнання оцінюється в 1,4 мільярда доларів США.
Водночас з боку деяких країн, зокрема Нідерландів, Філіппін, Хорватії, Туреччини та Іспанії, на адресу Китаю лунали закиди, що Пекін постачає неякісне або несправне медичне обладнання.

Для прикладу, минулого тижня нідерландський уряд через невідповідність стандартам якості відкликав 600 тисяч масок із китайської партії в 1,3 мільйона. Схожа ситуація трапилася і в Іспанії, де відмовилися приймати тисячі наборів експрес-тестів, виготовлених у Китаї, через підозри у їхній ненадійності.

Китай у відповідь стверджує, що повідомлення ЗМІ не відображають повної картини. У Пекіні пояснюють, що багато проблем виникає через різні стандарти якості й різні підходи до використання тих чи інших медичних засобів у Китаї та інших країнах.

У Пекіні запевнили, що вже вжили заходів для уникнення таких ситуацій у майбутньому. Так, цього тижня в Китаї посилили вимоги щодо якості медичного обладнання, що виробляється на експорт. Відтепер ця продукція має відповідати як внутрішнім стандартам ліцензування, так і стандартам країн призначення.

Джерело: DW

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Мальта відкриє авіасполучення 1 липня

Read More →