Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СВІТ  >  Данная статья

На МКС витік повітря прискорився в п’ять разів — ЗМІ

01.10.2020 

Швидкість витоку повітря на Міжнародній космічній станції зросла в п’ять разів за останні місяці. Це вимагало двічі ізолювати екіпаж на одному із сегментів МКС для визначення місця витоку, повідомляє РИА Новости з посиланням на джерело в ракетно-космічній галузі.

«Коли витік зафіксували у вересні 2019 року, то станція втрачала 270 грамів повітря за добу. У серпні провели першу ізоляцію екіпажу МКС, тому що темп витоку зріс удвічі — до 540 грамів на добу. А у вересні швидкість втрати повітря збільшилася ще в 2,5 рази — до 1,4 кілограма на добу, тому потрібна повторна ізоляція екіпажу», — сказало джерело.

У прес-службі Роскосмосу повідомили, що безпеці екіпажу МКС і самій станції нічого не загрожує.

«Група управління польотом російського сегмента МКС спільно з іноземними партнерами аналізує ситуацію», — сказав співрозмовник.

Агентство стверджує, що повторна ізоляція екіпажу на російському сегменті проводилася цими вихідними і сьогодні вона повинна завершитися.

Але згідно з інформацією Business Insider, в американському сегменті МКС витоку повітря не знайдено. Ймовірними джерелами втрат повітря видання називає російські модулі Зірка і (або) Пошук.

«Залишається тільки два модулі, які могли протекти: ті, які екіпаж не перевіряв, тому що перебував усередині них, спостерігаючи за іншою частиною станції», — пише видання.

Зараз на МКС перебувають російські космонавти Анатолій Іванишин та Іван Вагнер, а також американський астронавт Крістофер Кессіді.

Минулого тижня стало відомо, що на МКС продовжилися пошуки витоку повітря. Перевірку почали після того, як про падіння тиску повідомив Роскосмос. У держкорпорації РФ заявили, що, швидше за все, це сталося в модулях американського сегменту станції.

Також повідомлялося, що МКС змінила орбіту для ухилення від невпізнаного космічного сміття.

Джерело: korrespondent.net

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Влада Варшави відмовилася від святкування Нового року через COVID-19 — ЗМІ

Read More →