Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СВІТ  >  Данная статья

Німеччина після карантину кличе трудових мігрантів

07.04.2020 

Країна в квітні і травні дозволить в’їзд у країну кожного місяця до 40 тисяч сезонних мігрантів.

Німеччина в квітні і травні дозволить в’їзд у країну в кожному місяці до 40 тисяч сезонних мігрантів. Про таке рішення оголосили міністр внутрішніх справ Хорст Зеєхофер і міністр сільського господарства Юлія Клекнер, передає Deutsche Welle.

Даний захід вжито у зв’язку з нестачею сезонних працівників, а також щоб уникнути дефіциту певних видів фруктів і овочів і підвищення цін на них.

Перетнути кордон Німеччини мігранти зможуть тільки в складі організованих груп.

Протягом двох тижнів для мігрантів буде передбачений «віртуальний карантин» — люди будуть працювати і жити невеликими групами, максимально ізольованими одна від одної, і не зможуть виходити за межі підприємства.

Очікується, що більшість сезонних працівників прибуде з країн Східної Європи, в основному з Румунії та Польщі. Ще 20 тис. осіб планують найняти серед жителів Німеччини. При цьому, як сподівається уряд, до польових робіт буде залучено до 10 тис. безробітних, студентів і тих, хто втратив роботу через кризу, викликану пандемією.

Раніше повідомлялося, що третина українців втратили роботу в Польщі. Близько 30% опитаних українців в Польщі залишилися без роботи або повинні були істотно її обмежити.

Нагадаємо, українських заробітчан з польського кордону вивозили 500 рейсами.

Джерело: korrespondent.net

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Чотири країни ЄС створили альянс для виробництва вакцини від коронавірусу

Read More →