Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  АНАЛІТИКА  >  Данная статья

Німецька економіка через пандемію обвалиться сильніше, ніж очікували

17.10.2020 

Економіка Німеччини в 2020 році через пандемію коронавірусу обвалиться сильніше, ніж експерти очікували весною цього року. Провідні економічні науково-дослідні інститути країни погіршили прогноз падіння валового внутрішнього продукту (ВВП) Німеччини більш ніж на один процентний пункт до мінус 5,4 відсотка. Про це повідомляється в осінньому звіті.

У 2021 році науковці очікують зростання німецького ВВП на 4,7 відсотка, у 2022-му — на 2,7 відсотка. У квітні вони прогнозували зниження ВВП Німеччини цього року на 4,2 відсотка та його зростання на 5,8 відсотка у 2021 році.

Причини уповільненого економічного відновлення дослідники вбачають у повільних темпах зростання інвестицій у сферах з великою кількістю соціальних контактів, таких як туризм, громадське харчування, івент-індустрія і авіаперевезення, повідомляє інформагентство AFP.

Економісти прогнозують, що німецька економіка зможе вийти на докризовий рівень лише до кінця 2021 року. При цьому обсяг ВВП все ж буде нижчим за рівень, якого вдалося б досягнути без пандемії. Економіка зможе повернутися до нормальних темпів розвитку лише до кінця 2022 року, прогнозують у дослідницьких інститутах.

Джерело: Українська служба DW

загрузка...
загрузка...

You might also like...

фахівець пояснила, які продукти не слід зберігати в холодильнику

Read More →