Економіка

Ринок смартфонів показав рекордне падіння за всю історію

У лютому поставки смартфонів у світі впали на 38%, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Виробники смартфонів, включаючи Apple, заявили про дефіцит своїх пристроїв, і стало зрозуміло, що на ринку очікується різке скорочення поставок через пандемію COVID-19. Про це повідомляє портал ITC.ua.

«Компанія Strategy Analytics випустила свіжий звіт за минулий місяць, згідно з яким постачання смартфонів у світі впали на 38% (з 99,2 мільйона до 61,8 мільйона в штучному вираженні), порівняно з аналогічним періодом минулого року. Це найбільше падіння ринку за всю його історію», — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що зниження попиту відчувалося у всьому світі, особливо в Азії, де раніше за всіх почався спалах нового коронавірусу.

«Люди або не хотіли, або не могли відвідувати магазини, в добавок деяким компаніям довелося тимчасово припинити виробництво своєї продукції після випадків зараження працівників», — підкреслює видання.

Аналітик Лінда Суї з Strategy Analytics повідомила, що спад стався у всіх цінових категоріях, не тільки преміальних моделей. Ситуація в поточному місяці може бути ще гіршою. Коронавірус досяг Європи і Північної Америки, що призвело до введення карантину в 35 країнах. Схоже, Китай потихеньку приходить до тями, але індустрія смартфонів може зіткнутися з серйозними наслідками, принаймні, доти, поки пандемія бушуватиме.

Відзначимо, що іншим негативним фактором, що вдарив по світовій економіці, стала цінова війна на ринку нафти.

Раніше американський інвестбанк Bank of America оголосив про повномасштабну фінансову кризу в США.

Джерело: korrespondent.net

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net