Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СВІТ  >  Данная статья

В цьому році Індія відправить на Місяць посадкову місію

09.01.2020 

Це буде третя за рахунком національна місячна місія «Чандраян-3». У її складі буде лише посадковий модуль.

Індія має намір до 2020 року надіслати до Місяця третю за рахунком національну місячну місію «Чандраян-3», у складі якої буде тільки посадковий модуль. Про це повідомив держміністр Джітендра Сінгх, який курирує в індійському уряді космічну галузь, інформує Ukr.Media.

«Місія «Чандраян-3″, швидше за все, буде запущена у 2020 році. Вона буде досить економічною. Орбітальний апарат вже знаходиться там (на орбіті Місяця) і функціонує, тому ми будемо скорочувати витрати. Для цього буде доставлена тільки посадкова місія, »

Джітендра Сінгх підтвердив, що Індійська організація космічних досліджень (ISRO) вже приступила до роботи над другим апаратом, після того, як у минулому вересні при жорсткій посадці був втрачений перший індійський місячний апарат «Вікрам».

«Ми не повинні характеризувати місію «Чандраян-2″ як провальну, тому що за всю світову історію космічних технологій не було жодної країни, яка змогла б домогтися м’якої посадки на Місяць менш, ніж за дві спроби. США змогли домогтися цього тільки після шести або семи спроб. Нам стільки чекати не потрібно, ми опираємося на досвід інших», — сказав чиновник.

Посадковий модуль «Вікрам», який входив до складу індійської автоматичної місячної експедиції «Чандраян-2», повинен був м’яко сісти на супутник Землі 7 вересня, але на висоті близько 2 км над Місяцем апарат втратив контакт з центром управління польотом, після чого вдарився об місячну поверхню і розбився.

«Вікрам» повинен був доставити на Місяць невеликий місяцехід «Прагьян», якому належало дослідити район Південного полюса супутника Землі. Орбітальна станція «Чандраян-2» тим часом продовжує роботу на орбіті Місяця.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Створено захищене від коронавірусу місце для подорожей

Read More →