Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ЕКОНОМІКА  >  Данная статья

Великий бізнес збільшив відрахування в бюджет

13.01.2020 

Більше 340 мільярдів гривень надійшло до державного бюджету від великих платників податків у минулому році.

У минулому році до держбюджету надійшло від великих платників податків 344,8 млрд гривень, що на 12% більше в порівнянні з 2018 роком, пише прес-служба офісу великих платників податків (ВПП) ДПС.

«Протягом 2019 року платниками офісу ВПП ДПС забезпечено збір платежів до державного бюджету в розмірі 344,8 млрд грн. А це, у свою чергу, на 36, 9 млрд грн, або на 12%, більше, ніж у 2018 році», — йдеться в повідомленні.

Зокрема ВПП у минулому році заплатили 131,9 млрд грн податку на додану вартість, 80,2 млрд грн податку на прибуток, 65,5 млрд грн акцизного податку з вироблених товарів.

Від усіх податкових надходжень до державного бюджету частка великих платників у минулому році склала 55,7%; серед надходжень від податку на прибуток — 75%, податку на додану вартість — 54,8%, акцизного податку — 93,7%.

Як повідомлялося, у Верховній Раді розповіли про плани щодо податкової реформи на 2020 рік, про що повідомив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової і митної політики Данило Гетманцев.

Раніше голова Мінекономіки Тимофій Милованов запропонував низку ініціатив для податкової реформи. Серед них скасування єдиного соціального внеску і зниження податку на доходи фізосіб.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Автовиробництво в Україні обвалилося більш як на третину

Read More →