Економіка

Електроважмаш поставить агрегати для електростанцій Іраку на $50 млн

Харківське підприємство Електроважмаш у п’ятницю, 26 березня, підписав меморандум про участь у реалізації програми оновлення електростанцій Іраку, повідомляє прес-служба підприємства.

Завод розраховує отримати 50 мільйонів доларів із загального обсягу програми в 1,2 мільярда доларів, яку фінансує США.

«Меморандум передбачає співпрацю в проектуванні і виробництві агрегатів для електростанцій Іраку загальною потужністю 1300 МВт. Незабаром буде затверджено робочий план для підписання контракту на суму понад $50 млн на 3 роки. Це великий проект, який має міжнародне значення для нашого підприємства і всієї України», — зазначив в.о. гендиректора Електроважмашу Віктор Бусько.

Підприємство підписало угоду з чеською компанією, яка виступає генпідрядником проекту. Для узгодження всіх технічних деталей створять робочу групу.

Відзначимо, Електроважмаш спеціалізується на розробці і виробництві потужних гідрогенераторів, турбогенераторів, електродвигунів. В основному, продукція підприємства експортується за кордон, але незабаром компанія отримає сертифікат і братиме участь у тендерах Укрзалізниці з оновлення рухомого складу.
Нагадаємо, на цьому тижні Електроважмаш повністю погасив заборгованість із зарплат перед нинішніми і колишніми співробітниками.