Соціум

Відома пивна внесла Меркель у чорний список

Про це повідомили власники закладу Йорн Петер Брінкманн і Ян Філіп Бубінгер у відеозверненні у Facebook.

Обурення рестораторів викликало введення в Німеччині карантину, який забороняє роботу підприємств громадського харчування. Вони послалися на дослідження інституту Роберта Коха, за яким шанс зараження в гастрономічних закладах не перевищує трьох відсотків.

«З боку уряду не було зроблено ніяких кроків, і було очікувано, що тепер лікарі працюють на межі можливостей», — сказали Брінкманн і Бубінгер.

Вони зазначили, що багато політиків є гостями їхнього закладу.

28 жовтня Меркель оголосила про жорсткі заходи і карантин для всієї Німеччини. Відповідно до рішення канцлера, з 2 листопада в країні припиняють роботу ресторани, бари, кінотеатри, будинки розпусти та інші розважальні заклади.

Новий карантин, який буде діяти протягом листопада, торкнеться меншого числа галузей економіки, ніж навесні.

Він не поширюється на підприємства обробної промисловості, сферу торгівлі, на перукарські та фізіотерапевтичні кабінети.

Карантин також не передбачає повсюдного закриття дитсадків і шкіл, що дозволить батькам малолітніх дітей продовжувати ходити на роботу. Тому деякі німецькі ЗМІ називають новий локдаун м’яким.

Вимушеним призупинити роботу підприємствам з менш ніж 50 співробітниками і самозайнятим держава надасть надзвичайну безоплатну допомогу в розмірі до 75 відсотків їхньої місячної виручки.