Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ЗДОРОВ’Я  >  Данная статья

Вчені назвали п’ять способів продовження молодості

08.06.2019 

Дослідження вчених свідчать, що процес старіння організму все ж можна уповільнити, пише Медікфорум.

1 червня експерти склали топ-5 методів, які сприяють збереженню молодості.

В першу чергу рекомендується зберігати фізичну активність. Експерименти вчених показали, що у людей похилого віку з високим рівнем фізичної активності нижчий рівень холестерину, в кращому стані когнітивні функції, а деякі функції імунної системи можна порівняти зі станом у молодих.

На другому місці по користі для збереження молодості — вживання клітковини. Фрукти, овочі та цільнозернові злаки в раціоні зміцнюють судини і підтримують роботу мозку.

Також важливо вживати білок.

«У віці після 40 років організм стабільно втрачає м’язову масу, даний процес — другий маркер старіння після придушення когнітивної діяльності. В ідеалі при кожному прийомі їжі слід з’їдати 25-20 г білка », — пише портал.

Черпати цей елемент можна з горіхів, молока, бобових і нежирного м’яса.

Крім того, для молодого виду важливо підтримувати здоров’я мікрофлори кишечника. Від цього залежить схильність в тому числі нейродегенеративних захворювань, старечого недоумства. Фахівці радять відмовитися від куріння, алкоголю і контролювати харчування.

Корисними будуть і прогулянки на природі. На свіжому повітрі організм отримує вітамін D, який має властивість захищати від розвитку вікових захворювань.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Експерт розповів, як зменшити залежність від солодкого

Read More →