Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ЗДОРОВ’Я  >  Данная статья

Вчені: Сучасна людина звикла ходити у взутті

19.06.2020 

Чому вдома шкідливо ходити без взуття.

Сучасна людина звикла ходити у взутті, за винятком, наприклад, пляжного відпочинку або перебування на дачі, де так вабить зелений газон… А ось вдома багато хто носить капці або шкарпетки. І багато десятиліть причиною для цього були не тільки особисті переваги, виходячи з відчуттів комфорту, а й страх перед мікробами. Але сьогодні вчені його рішуче спростовують — якщо в будинку регулярно проводиться хоча б мінімальне розумне прибирання, то боятися в цьому плані людині з непошкодженими підошвами нічого, інформує Ukr.Media.

Однак, ті ж вчені все одно застерігають від ходіння в будинку босоніж. І причини для цього називають нові, обґрунтовані і цілком серйозні.

Перша причина

Про плоскостопість багато говорять у зв’язку з неправильним підбором взуття, але мало хто замислюється про те, що опорно-руховий апарат сучасної людини починає відчувати надмірне, шкідливе навантаження на ноги вже через дві години ходіння без взуття. Крім того, зростає тиск на хребет. А це загрожує як погіршенням самопочуття, підвищеної фізичної втомлюваності, так і викривленням постави і навіть порушенням в функціонуванні деяких внутрішніх органів.

Друга причина

Якщо тільки будинок позбавлений розкішних килимів або системи підігріву підлоги, то навіть в літню спеку температура ламінату, плитки для підлоги або лінолеуму звичайно залишається набагато нижча за ту, що сприятливо сприймається людським організмом. Це непомітно по відчуттях відразу, але потроху людина отримує переохолодження. Що веде до захворювань органів малого таза, провокує запальні процеси в сечостатевій системі. Особливо чутливі до такого негативного впливу жінки, особливо — вагітні та, які недавно народили малюка.

Третя причина

Більшість сучасних покриттів для підлоги виготовляються з матеріалів, що мають властивість накопичувати статичну електрику. І людські стопи з їх грубуватою шкірою, як це не дивно, до цього дуже сприйнятливі.

Таким чином, ця електрика згубно впливає на весь організм, що призводить до цілого «букету» проблем, включаючи:

безсоння;
мігрені;
захворювання серцево-судинної системи;
порушення в нервовій системі.
І тим більш сумно, що при зверненні до лікаря часто починають шукати причини проблем в чому завгодно, тільки не в такій здавалося б безпечній області, як підлога в будинку.

Джерело: UkrMedia

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Вчені знайшли незвичайну властивість COVID-19

Read More →