В світіВажливе

В ОП відреагували на відставку Джонсона

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон підтримав Україну в найскладніші часи, і завдяки йому країна має все необхідне для ефективної оборони. Про це 7 липня написав у Twitter радник голови Офісу президента Михайло Подоляк на тлі новин про відставку глави британського уряду.

“Бути лідером – це називати російське зло злом і брати відповідальність у найбільш кризові часи. Бути лідером – це першим приїхати до Києва, незважаючи на ракетні обстріли. Спасибі Борису Джонсону за розуміння загрози російського монстра та передову підтримку України”, – зазначив він.

Крім того, Подоляк записав відео, в якому заявив, що британський прем’єр одним із перших оцінив реальну загрозу РФ і почав допомагати Україні.

“Монстр прийшов у суверенну державу і почав тут усе руйнувати і масово вбивати людей. Пан Джонсон – людина, яка відразу стала називати речі своїми іменами, яка відразу запропонувала глобальній політиці змінити принципи, стати більш відповідальною і не вдавати, що це якась маленька конфліктна ситуація”, – наголосив радник голови ОП.

За його словами, завдяки Джонсону країна має все, що потрібно для ефективної оборони.

“Це і зброя, і партнерство, і коаліція. Саме завдяки пану Джонсону ми розуміємо, що перемога – це, справді, символ майбутнього в Україні. Перемога буде за нами тому, що цивілізований світ повністю на проукраїнських позиціях. Саме тому ми дуже вдячні нашим партнерам, пану Джонсону, за те, що маємо змогу ефективно виконувати свою роботу”, – додав він.

Нагадаємо, 7 липня Джонсон оголосив про свою відставку з посади глави уряду та лідера Консервативної партії Великої Британії.