ВажливеЖиття

Олії для догляду за шкірою — що потрібно знати про них

Прихильники косметичних олій стверджують, що вони є абсолютною основою щоденного догляду за шкірою.

Противники, з іншого боку, вважають, що їх слід повністю уникати. Попри безперервні дискусії, олії для шкіри набирають популярність, і в магазинах продовжують з’являтися нові формули, інформує Ukr.Media.

Олії регулюють, а не зволожують

Олії мають подібний склад з ліпідами (натуральними маслами і жирами), які природним чином присутні в шкірі. Вони допомагають регулювати бар’єр вологості шкіри. Простіше кажучи, вони утримують вологу. Сама олія не забезпечить зволоження, але це гарантує, що вона не буде втрачена. Тому в будь-якій процедурі догляду за шкірою олії слід наносити в кінці, щоб “запечатати” шкіру. Олії по-різному реагують на різні типи шкіри. З іншого боку, всі типи шкіри можуть скористатися благотворним впливом олії, якщо слідувати процедурі, розробленій для відповідного типу шкіри.

Олії для сухої шкіри

Якщо ваша шкіра особливо суха, хороша новина полягає в тому, що ви можете використовувати олії, попередньо зволоживши її. Типи сухої шкіри значно виграють від більш раннього застосування зволожуючого крему. Нанесіть масло на крем, щоб затримати вологу шкіри. Так рекомендують робити експерти.

Не знаєте, як вибрати кращу олію? Керуйтеся цими правилами:

Який у вас тип шкіри — суха, жирна, комбінована?
У якому стані ваша шкіра — чи добре вона зволожена, сяє і заспокоєна або зневоднена, суха або почервоніла?
У чому найбільше потребує ваша шкіра — в зволоженні? Живленні? Вирівнюванні кольору? Позбавленні від прищів?
Якщо ви відповісте на ці питання, вам буде дуже легко підібрати необхідну олію.

Що ще варто знати при виборі кращої олії

Купуючи олію, переконайтеся, що це нерафінована олія холодного віджиму. Ці типи олій є найбільш поживними. Процеси рафінування або очищення олії позбавляють її деяких цінних властивостей. Ще одна проблема — упаковка олії. Натуральні рослинні олії чутливі до сонячного світла і високих температур. Найкраще їх зберігати в пляшках з темного скла, в холодильнику або шафі.