ВажливеЖиття

Стилістка застерегла від надмірного використання шампуню

Перукар вказала на головні помилки при митті голови.

Перукарка вказала на головні помилки при митті голови, які можуть негативно вплинути на якість волосся, інформує Ukr.Media.

Спеціалістка назвала неправильним застосування занадто великої кількості шампуню. Авторка радить мити голову краплею засобу розміром з монету. За її словами, перед початком очищення слід спінити його долонями, а потім наносити на волосся.

До того ж стилістка рекомендує не терти локони занадто активно, оскільки інтенсивні рухи можуть нашкодити їх структурі. На її думку, необхідний делікатний масаж кінчиками пальців, який, збільшуючи кровообіг, сприяє прискоренню росту волосся.

Крім того, експерт стверджує, що нанесення кондиціонера на корені волосся також є помилкою. Фахівець зазначає, що необхідно застосовувати засіб по всій довжині волосся, розподіляючи його при цьому гребінцем. Обробка шкіри голови згаданим складом може спровокувати жирність, уточнила вона.

Крім цього, вкрай важлива правильна техніка сушіння волосся. Так, спочатку слід обернути його рушником, щоб позбутися від зайвої вологи, але не терти ним голову. Потім можна скористатися феном, попередньо встановивши режим середнього нагріву. Завершити укладку краще потоком прохолодного повітря, додає перукар.