ВажливеЖиття

Жодних плям і розводів: кілька правил при нанесенні автозасмаги

Як правильно наносити автозасмагу.

Мрієте про бронзову засмагу, але не хочете годинами лежати на сонці або йти в солярій? В цьому випадку вам стане в нагоді автозасмага, інформує Ukr.Media.

Однак якщо не будете дотримуватися кількох правил при нанесенні, то замість красивого однорідного кольору можете створити на своїй шкірі потворні плями. Ось кілька порад.

Використовуйте пілінг

Якщо хочете, щоб після нанесення крему-автозасмаги або спрею ваша шкіра була шовковисто-гладкою, а засмаглий тон залишався красивим якомога довше, використовуйте спочатку безолійний пілінг. Помасажуйте шкіру спеціальною рукавичкою.

Гоління або воскова депіляція

Гоління або епіляція воском є одними з найбільш банальних процедур для кожної жінки. Однак якщо хочете отримати найкращі результати з автозасмагою, вам слід видалити волосся як мінімум на один день раніше. Не робіть цього безпосередньо перед використанням спрею або крему для автозасмаги, так як це може призвести до подразнення шкіри.

Застосовувати з обережністю

Ви можете наносити автозагар вручну або за допомогою рукавички. Не забувайте також ретельно вимити руки після використання косметики, щоб уникнути нерівномірної зміни кольору рук і нігтів.

Чого потрібно уникати

Під час використання автозасмаги багато жінок допускають дві помилки, які потім негативно позначаються на отриманому ефекті:

Не нашаровуйте

Двох шарів засобу зазвичай достатньо і корисно для вашої шкіри. Шкіра не зможе увібрати все, що ви на неї нанесете, тому забагато шарів будуть виглядати плямисто або відтінок вийде надмірно темним.

Забудьте про олію

В якості зволожуючого засобу після нанесення автозасмаги не використовуйте олію, інакше перший зітреться з рекордною швидкістю. Після автозасмаги найкраще використовувати знежирене зволожуюче молочко.

Як правильно наносити автозасмагу

При нанесенні крему або спрею на тіло спочатку видавіть продукт на долоню або рукавичку і втирайте в шкіру ніжними круговими рухами, щоб забезпечити рівномірне покриття. У разі обличчя нанесіть продукт на ватний тампон і також втирайте в шкіру. Уникайте прямого контакту з очима. Що стосується рук, легкими рухами нанесіть невелику кількість продукту на тильну сторону долонь, уникаючи нігтів і долонь.