ВажливеЖиття

Ленд-ліз для України запрацює, приблизно, з кінця вересня

Американські ракетні системи HIMARS допомогли знищити вже понад 30 логістичних об’єктів армії РФ, що значно знизило наступальний потенціал окупантів. Про це розповів речник Міноборони Олександр Мотузяник в ефірі загальнонаціонального телемарафону, повідомляє Ліга.NET.

“Дозволю собі згадати знамениті HIMARS, які зараз чудово працюють на передовій. За останні тижні знищено понад 30 логістичних військових об’єктів противника, через що зараз наступальний потенціал російських окупаційних військ значно знизився”, – сказав речник Міноборони.

Мотузяник каже, що ленд-ліз для України запрацює, приблизно, з кінця вересня, коли закінчиться фінансовий рік у США та завершиться так звана президентська програма допомоги. Спікер Міноборони зазначив, що Україна чекає на дуже позитивний ефект від ленд-лізу, оскільки Генштаб сам визначатиме, яке озброєння на цей момент буде необхідним для протистояння російським окупантам.

Раніше Мотузяник заявив, що Росія проводить кампанію ракетного терору проти мирного населення України з метою зламати дух та зруйнувати єдність українців.