ВажливеЖиття

Найпопулярніші літні напої, які насправді небезпечні

Як же приємно в спекотний літній день насолодитися айс-латте або молочним коктейлем…

Влітку ми шукаємо будь-які способи охолодитися. Найкраще — випити води, проте іноді хочеться щось солодше і цікавіше на кшталт смузі або холодної кави. Але чи знали ви, що захоплюватися такими напоями насправді небезпечно, інформує Ukr.Media.

Холодна кава

Айс-кава, мабуть, очолює список найулюбленіших народом літніх напоїв. Кава в будь-якому вигляді як в гарячому, так і в холодному — може викликати печію. З цієї причини айс-версія цього напою протипоказана людям з панкреатитом і гастритом, адже запросто може викликати загострення хронічних захворювань.

Смузі

Смузі складається з великої кількості фруктів і овочів, а значить містить багато клітковини. Тому з ним слід бути обережніше людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Велика кількість клітковини в охолодженому вигляді тільки посилює навантаження на травний тракт.

Молочний коктейль

Мілкшейки робляться з додаванням молока і вершків, а також фруктів і морозива. Калорій в них не злічити, тому людям із зайвою вагою краще повністю відмовитися від цих напоїв. Незбиране молоко в складі коктейлів також може спровокувати вугровий висип у тих, хто страждає шкірними захворюваннями.