В світіВажливе

Найближчі тижні можуть стати переломними на фронті – Forbes

Контрнаступ ЗСУ швидше за все відбудеться у серпні. До цього Україні потрібно отримати всю заплановану бронетехніку та провести злагодження своїх сил. Про це йдеться у матеріалі Forbes.

Зазначається, що найближчі тижні можуть стати переломними на фронті, а від того, як розвиватимуться події у липні – серпні, залежатиме майбутнє війни.

На відміну від українських позицій, які після відступу з Лисичанська мають широкі фланги та відкритий тил, російські війська мають багато вразливих місць.

Так, на правому березі Дніпра, в Херсонській області перебувають близько 15 000 російських солдатів, забезпечення яких тримається на двох мостах (Антонівський та Антонівський залізничний) та греблі Каховської ГЕС.

Знищення переправ через Дніпро суттєво ускладнює подальше можливий просування ЗСУ на правий берег, тому, швидше за все, командування Збройних сил вибере тактику вогневого впливу на ці мости.

Як повідомлялося, після ударів українських військових по Антонівському мосту окупанти не зможуть перекидати по ньому важкі вантажі, у тому числі військову техніку, до ремонту переправи.