ВажливеЖиття

Практичні поради для нічної їзди за місто, які зроблять поїздку безпечною

3 авто-правила.

Влітку багато автомобілістів вважають за краще не відкладати поїздку за місто на вихідні, так як є ризик встати в пробку з такими ж «хитрими» дачниками, і відправляються в поїздку вночі в будній день. Однак, чим далі від міста знаходиться ваша дача, тим більше ризиків варто враховувати в нічній дорозі. Ми підкажемо, які правила нічної поїздки точно не будуть зайвими, інформує Ukr.Media.

Перевірте бак

Навіть якщо ви їдете знайомою дорогою, варто уважно поставитися до кількості палива, яке у вас залишається перед поїздкою. Одна справа залишитися без бензину вдень на безлюдній дорозі і зовсім інша — вночі посеред лісу. Пам’ятайте, що навіть до знайомої заправки ви можете не дотягнути, та й хіба мало що може статися в дорозі. Якщо бачите, що залишається менше чверті бака, обов’язково заправтеся в місті. Зрештою ви не можете прогнозувати кількість поїздок, які вам належить зробити з дачної ділянки. Завжди перестраховуємося.

Відпочиньте

Ще одна проблема, з якою ви можете зіткнутися на нічній дорозі, — вас почне хилити в сон. Особливо якщо ви їдете після важкого робочого дня. Звичайно, не завжди доводиться боротися зі сном, але якщо ви розумієте, що вам важко сконцентруватися, відкладіть поїздку до ранку. Краще встати раніше і по вільній дорозі дістатися до дачі, ніж ризикувати на нічній трасі. Але якщо ви все ж вирішите їхати на ніч дивлячись, краще якщо з вами поїде хоча б один пасажир, який буде вас бадьорити.

Не беремо незнайомців

Звичайно, на нічній дорозі рідко зустрічаються люди, але все ж бувають Любителі не встигнути на останній автобус. І все ж варто бути акуратнішими, якщо ви помітили когось на узбіччі — ви не знаєте, що в голові у людини, якій ви хочете просто допомогти. Не дивіться на стать, жінки в неадекватному стані за силою майже не поступаються чоловікам. Як би не хотілося зробити добру справу, в першу чергу пам’ятаємо про власну безпеку, особливо якщо з вами в салоні ваші близькі або друзі.